skip to Main Content

Hoş geldiniz

16 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Email: info@senkaturizm.com
Tel:+90 212 327 44 55
Adres: Sinanpaşa Mh. Beşiktaş Cad, Ak Han No: 23 Kat: 1-2, Beşiktaş/İstanbul

Lokasyon

HakkımızdaMisyon&VizyonNeden Senka Turizm ?BasınReferanslarHAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

12 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

  • Maliyetinizi azaltıyoruz
  • Hizmet kalitesini büyütüyoruz
  • Hava yolları ile şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz.
  • Konaklama için özel anlaşmalar sağlıyoruz.
  • Şirket içerisinde seyahat eden kişileri gruplandırılarak seyahat politikası belirliyoruz. Bu politikaya uygun olarak uçak ve otel seçenekleri sunuyoruz.
  • Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.

Eğitim programlarımızda okulların ve öğrencilerin isteklerini her daim ön planda tutan kurumumuz okullara birbirinden zengin programları ile öğrencilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı sunmaktadır.

Danışmanlarımız Her Zaman Sizinle

Bünyesinde Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı bulunduran, Bahçeşehir ve Uğur Okulları ile anlaşmalı olan Senka turizm seyahat politikanızı oluşturmada sizlere baştan sona destek sunuyor. 7/24 acil durum telefon hattı ile SENKA Turizm danışmanlarına dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Back To Top
×Close search
Ara
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?