skip to Main Content

Hoş geldiniz

16 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Email: info@senkaturizm.com
Tel:+90 212 327 44 55
Adres: Sinanpaşa Mh. Beşiktaş Cad, Ak Han No: 23 Kat: 1-2, Beşiktaş/İstanbul

Lokasyon

Size özel konsept programlarAvrupa, Amerika, Kanada, İngiltere ve Diğer TurlarSenka Turizm GüvencesiyleYurtdışı Eğitim ProgramlarıYurtdışı SeyahatleriYURTDIŞI TURLAR

YURTDIŞI TURLARI

2006 yılından beri sizlerin dünyanın birçok ülkesinde farklı kültürlerle tanışmasına, kaliteli eğitim almalarına ve üst düzey firmalarda çalışmaya başlamalarına tanıklık ediyoruz. Senka Turizm olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerin karşılığını onları mesleki anlamda yüksek seviyelerde görerek ve mutluluklarınızı duyarak alıyoruz. Siz hayal ediyorsunuz biz hayallerinizi gerçekleştirme aşamasında en büyük destekçiniz oluyoruz

BK-BUS

Program Tarihi: 16 Haziran 2019
Son Başvuru: 16 Mayıs 2019
Vize: Schengen, Ulaşım: Otobüs
Lokasyon: 3 Haftalık Avrupa Turu

FERRAARI ve DUCATI INDUSTRY 4.0

Program Tarihi: 30.03 – 03.04 2020
Son Başvuru: 15 Ocak 2020
Vize: Schengen, Ulaşım: Uçak
Lokasyon: İtalya

U-BUS

Program Tarihi: 16 Haziran 2019
Son Başvuru: 16 Mayıs 2019
Vize: Schengen, Ulaşım: Otobüs
Lokasyon: 3 Haftalık Avrupa Turu

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI

Senka Turizm’in Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile beraber sizlere sunduğu eğitim programlarımıza göz attınız mı? Yurt dışında; dil okulu, üniversite, lise, yaz okulu ve yüksek lisans fırsatlarından yararlanmanın şimdi tam zamanı! Üstelik Senka Turizm güvencesiyle

YURTDIŞI DİL OKULLARI

Bir dil en iyi o dilin yaşandığı ülkede öğrenilir. Dilin bir kültür olduğu bilinciyle yola çıkarsak eğer bir dili sadece gramer yapısıyla değil o dili yaşamın içinde de kullanmak, deyimlerini öğrenmek dile hakim olmadaki en önemli unsurlardan birkaçıdır. Yurt dışı dil okullarında almış olduğunuz eğitimin sonrasında okul dışında yapacağınız tüm aktiviteler dili sokakta ve güncel hayatınızda da kullanmaya başlamanızla yerine oturmuş olacaktır. En bilindik tabiri ile İngilizce rüya görmeye başladığınızda dile olan hakimiyette en önemli basamağa ulaşmış ve dili öğrenmeye başlamış olacaksınız.

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ İÇİN NELER GEREKLİDİR?

Yurt dışında dil eğitimi için kesin şartlar aranmamakla birlikte kişinin güncel durumu, mali imkanları, ayırabileceği bütçe, almak istediği eğitim süresi ve zamanlama ülke seçiminde belirleyici olan unsurları oluşturmaktadır. Her konsolosluğun başvuru şartları farklı olmakla birlikte size en uygun programın belirlenebilmesi için Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlıktan ücretsiz yurtdışı dil okulları danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

PROGRAM SÜRECİNİN AŞAMALARI NELERDİR?

  • Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen kişiler aşağıdaki aşamalardan Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlarından ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak geçebilir.
  • İlk görüşme yapılarak kişinin durum değerlendirmesi yapılır. İhtiyaçları belirlenir ve kendisine uygun okul ülke ve süre belirlemesi yapılır.
  • Program, ülke ve süre belirlendikten sonra gerekli evraklar ile okula başvuru gönderilir.Okuldan kabulün gelmesi sonrasında vize hazırlıklarına başlanır.
  • Crown Yurtdışı eğitim danışmanları profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunarak kişinin vize sürecini sorunsuz bir şekilde yürütmesinde yardımcı olur.
  • Vize evraklarını hazırlanması, konsolosluktan randevu alınması gibi tüm işlemleri ücretsiz olarak tarafımızdan yürütülür.
  • Kişinin gitmek istediği ülke konsolosluğu birebir görüşme yapmak istiyorsa vize için oryantasyona alınır.
  • Vize onaylandıktan sonra uçak bileti işlemleri yine en uygun ve konforlu şekilde tarafımızdan yürütülür.
  • Aynı zamanda konaklama detayları alınarak konaklama ile ilgili tüm bilgiler kişiye verilir.
  • Kişi gideceği ülke konusunda gerek sosyal yaşam gerekse de okul ile ilgili kapsamlı bir uçuş öncesi oryantasyonuna alınır.
  • Son olarak konaklamaya ve okula ulaşım teyit edildikten sonra kişinin programı bitene kadar danışmanlık hizmeti devam eder.

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ KAPSAMINDA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

1 haftadan 1 yıla kadar alacağınız dil eğitimi sonrasında dile hakim olarak ülkenize dönebilirsiniz. Eğer ki kariyerinize devam etmek isterseniz almış olduğunuz dil eğitimi sonrasında akademik İngilizce, İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık eğitimleri alabilir bunları sertifikalandırarak kariyerinizde bir üst basamağa çıkabilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız Pathway Hazırlık Programları ile herhangi bir sınav skoru olmadan üniversite lisans yada master programlarına başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU TARİHLERİ

Yurt dışı dil okulları genel itibariyle her pazartesi günü başlar. Sadece üniversite bünyesindeki dil okullarında belirli başvuru tarihleri ve süreleri bulunmaktadır. Eğer akademik İngilizce, İş İngilizcesi yada Pathway gibi programlar alınacaksa bu programların okullara göre özel başvuru ve Kabul tarihleri bulunabilir. Detaylı bilgi için Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlarından ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

DİL OKULU ÜCRETLERİ

Yurt dışı dil okulu dendiğinde önümüze yüzlerce seçenek çıkmaktadır. Zincir okullar, butik olarak hizmet veren küçük okullar, üniversite ve College bünyesinde verilen dil eğitimi programları gibi bir çok program karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca alınmak istenen süre uzadıkça’da dil eğitiminde fiyatlar düşmektedir. Okul ücretleri haftalık bazda hesaplanmakla birlikte akademik dönem programları da minimum 24 hafta olarak hesaplanır. Ayrıca okulların Türkiye’ye özel dönemsel kampanyalı fiyatları, indirimleri ve promosyonları olmaktadır. Size en uygun ülke ve güncel fiyatlandırma için Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlarından ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE

Yurtdışı üniversite eğitimi genel anlamıyla bireyin yurtdışında yaşayarak öğrenme deneyimiyle beraber kendini kanıtlamasına, bu surette de özgüven sahibi olmasına yardım etmektedir. Yurtdışı üniversite eğitimi bunun yanında ülkemizde bize öğretilenin dışında çok ileri seviyede yabancı dil yetkinliği de deneyimleme imkanı verir. Alacağınız eğitimin daha pratik, sorgulayıcı ve interaktif olacağını da düşünürseniz genel olarak daha kaliteli bir eğitimle kariyerinizi çeşitlendirmiş olursunuz.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE FİYATLARI

Yurtdışı Dil Eğitimi ve Akademik Programlar hakkında “Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” programımız kapsamında bilgi alabilir, alanında uzman akademik kadromuzun yardımıyla kendinize her açıdan en uygun programı seçebilirsiniz. Crown Eğitim farkıyla yurtdışında eğitim gören mutlu öğrencilerden biri de siz olabilirsiniz.

NEDEN YURT DIŞINDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ?

Yurt dışında üniversite eğitimi öncelikle size çok daha fazla tecrübe ve deneyim sağlayacaktır. Yeni bir dili öğrenmenin en etkili yolu olmasının yanı sıra alışık olduğunuz eğitim rutininizi değiştirecek, ufkunuzun genişlemesinde büyük rol oynayacaktır. Başka bir ülkenin eğitim sistemine ve yaşam tarzına uyum sağlamak ilk başta zor gibi görünse de uzun vadede kendinize olan güveninizi artıracak ve gelecek kariyer planlarınızda sizi rakiplerinizden birkaç basamak daha yükseğe çıkartacaktır. Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilir, farklı kültürlerle tanışma şansı yakalarsınız. Yurtdışına gidip döndüğünüzde dünya görüşünüzün ne kadar genişlediğini fark edersiniz. Cesaretiniz artar ve daha girişimci bir insan olursunuz. Dolayısıyla da daha iyi iş olanakları yakalama şansınız artar. Ülkemizde artık üniversite diploması bir yana master yapmak bile öğrencileri kendi sıralamalarında öne çıkarmaya yetmemekte. Yabancı dilde eğitim veren birçok okul olmasına karşın bir dili o dilin ana vatanına giderek, hele o ülkede üniversite eğitimi görerek öğrenmek ile kıyaslanamaz. İşte bu nedenle yurt dışı üniversite eğitimi gelecekteki kariyer planlarını şimdiden yapan, yaşıtlarından her daim birkaç adım önde olmayı seven ileri görüşlü gençlerin seçtiği en akılcı yoldur.

YURT DIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Yurt dışındaki üniversitelerin birçoğu, uluslararası öğrencileri bünyelerine katmak istese de kabul şartlarındaki zorluklar nedeni ile öğrenciler çeşitli filtrelere takılmakta ve hayalleri suya düşmektedir. Yurtdışı üniversite denilince aklınıza gelen okul hangisiyse, o okula gitme isteğinizin nedenleri ile birlikte Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’a geldiğiniz anda tam donanımlı uzman rehberlerimiz tarafından bilgilendirilmeye başlarsınız. Alternatifleri ile birlikte anlatılan durumu net bir şekilde kavradığınızdan emin olana dek aynı disiplin ve ciddiyetle bilgilendirilmeniz devam edecektir. Uzman rehberlerimizin tamamı konularına hakim tecrübeli kişilerden oluşmuştur. Ücretsiz verilen bu rehberlik hizmetini almak için muhakkak Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’ı arayın. Üniversitenin yurtdışında olması kariyeriniz için önemli bir aşama olacaksa, yurtdışı üniversite alternatiflerini görmek ve bilgilenmek için muhakkak ücretsiz rehberlik hizmetimizi kullanın.

YURTDIŞI YÜKSEK LİSANS

Günümüzün iş dünyasında iyi bir kariyer ve yüksek bir statü için sadece “üniversite mezunu olmak” dünyanın birçok ülkesinde yeterli olmuyor denilebilir. Sizinle aynı ya da benzer bölümlerden mezun olan binlerce rakibiniz arasında farklı olmak ve tercih edilmek için kendini iyi yetiştirmiş, yüksek donanımlı bir aday olmanız oldukça önemli. Yurt dışında prestijli üniversitelerde alacak olduğunuz kaliteli bir master eğitimi, sizi kariyer yolculuğunuzda binlerce kişinin önüne geçirecek, çok daha nitelikli, fark edilir ve tercih edilir olmanızı sağlayacaktır.

NEDEN YURT DIŞINDA MASTER EĞİTİMİ ALINMALI?

Yurt dışında master için kaldığınız süre boyunca bulunduğunuz ülkenin dilini iyice öğrenmiş olursunuz. Ayrıca mesleki araştırmalarınızı o ülkenin dilinde yapmanız gerekeceğinden mesleki anlamda da yabancı diliniz gelişecektir. Bunun için dikkat etmeniz gereken husus yabancı dilini bildiğiniz bir ülkede master yapmanızdır. Örneğin İngilizce bilginiz çok ileri düzeydeyse İngilizce konuşulan ülkelerden birini tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Çok uluslu şirketlerin yapılarını doğru analiz edebilmek ve ileride muhtemel işinize kolay adapte olmanız açısından masterınızı yurt dışında yapmanız size büyük katkı sağlayacaktır. Masterınızı yurt dışında yapmanızın başkaca faydaları da bulunmaktadır.

YURT DIŞINDA MASTER EĞİTİMİ BANA NE KATAR?

Yurt dışında master için geçirdiğiniz süre zarfında bulunduğunuz ülkenin kültürünü, örf ve adetlerini öğrenebilir ve bu sayede kültür seviyenizi artırabilirsiniz. Farklı kültürler, farklı bakış açıları demektir. Bu da olaylara daha geniş açıdan bakmanızı ve daha doğru analiz yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bulunduğunuz ülkede iş bağlantıları sağlayarak çok uluslu şirketlerde iş bulma imkanı da elde edebilirsiniz.

Yurt dışında master; pek çok sorunun üstesinden tek başımıza gelmeyi bize öğreteceği için öz güvenimizi geliştirir. Eğer siz de doğru bir kariyer hedefi belirlemek ve o hedefe doğru emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız yurt dışı kariyer fırsatlarını kaçırmayın.

Sorularınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çok uluslu şirketlerin yapılarını doğru analiz edebilmek ve ileride muhtemel işinize kolay adapte olmanız açısından masterınızı yurt dışında yapmanız size büyük katkı sağlayacaktır. Masterınızı yurt dışında yapmanızın başkaca faydaları da bulunmaktadır.

LİSE DEĞİŞİM PROGRAMLARI

Yurt dışında lise okumak isteyen öğrenciler, Amerika, Kanada ve İngiltere’deki seçkin okullarımızdan dilediklerini tercih edebilirler. Öğrenciler bulundukları kademe ve planlara göre eğitim hayatlarının bir dönemini, bir yılını ya da tamamını yurt dışı lise programlarında tamamlayabilirler.

YURT DIŞINDA LİSE EĞİTİMİ NEDİR?

Yurt dışı lise eğitimi, Amerika, Kanada, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde 1 dönem, 1 yıl ya da tüm akademik hayatları süresince öğrencilerin sene kaybetmeden lise eğitimi alabildikleri programlara verilen genel isimdir. Bu programlarda öğrenciler bir devlet lisesinde eğitim alma imkanına sahipken Crown Yurt dışı Eğitimin uzman kadrosu ile yapılacak görüşmeler sonucunda özel lise ya da yatılı özel liselerde de eğitim alabilmektedir. Öğrenciler yurt dışında gittikleri okullarda yerel ailelerin yanında kalarak ailenin bir bireyi olup hem gittikleri ülkenin kültürünü yaşayarak öğrenir, hem de yerel dilde pratik yapma imkanı sağlarlar. Öğrenciler okuldan sonra okulda ki sanat ve spor aktivitelerine katılarak zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamanın yanında sosyal ilişkileri kuvvetli bireyler haline gelirler. Tüm bunların yanında öğrenciler ülkelerine geri döndüklerinde bir üst sınıftan, yıl kaybı olmadan eğitimlerine devam edebilirler.

NEDEN YURT DIŞINDA LİSE EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre 18 yaşına kadar öğrenilen 2. dil, 18 yaşından sonra öğrenilene nazaran daha kalıcı, aksanlı ve etkindir. Bu sebeple 15-18 yaş arasında bir yıl boyunca sürekli yabancı dil konuşan bir öğrenci, ömür boyunca kazandığı ikinci yabancı dili rahatlıkla kullanabilmektedir. Bu sebeple lisede farklı bir ülkede bir yıl geçirmek çocuğumuza bütün yaşamı boyunca verebileceğimiz en etkin dil eğitimidir. Lise değişim programları dünya üzerinde ülkeler arasında yapılan tüm akademik programlar içerisinde güvenliği en yüksek programlardır. Programa katılan öğrenciler henüz reşit olmadığı için gideceği ülkenin devlet güvencesi ve koruması altında o yılı tamamlar. Bu ülkelerde öğrencilerin kalacakları aileler o ülkeye ait tüm güvenlik sistemlerinden geçmiş, kullandıkları ilaçlara kadar kontrolleri sağlanmış ve referansları alınmış ailelerdir.

SAĞLAM TEMELLİ BİR ÖZGÜVEN GELİŞİMİ

Bununla birlikte 15-18 yaş arasında ergenlik döneminde olan bir bireyin, kendi ayakları üzerinde duran ve özgüvenli bir birey olabilmesi için en önemli dönemdir. Bu dönemde öğrencimize vereceğimiz her türlü sorumluluk özgüvenine katkıda bulunacaktır. Fakat altı boş olan bir özgüven gerçekçi olmayacak ileri de bireyde çöküntüye sebep olacaktır. Tam bu noktada öğrencinin tek başına başka bir ülkede eğitim hayatının belli dönemini geçirmesi, derslerinin sorumluluğu, farklı ailenin kuralları ve o ailedeki görev dağılımda rol oynaması, hatta bazı durumlarda ailedeki küçük kardeşinin sorumluluğunun bile öğrenciye verilmesiyle oluşturulan özgüven ise tam anlamıyla kişinin olgunlaşmasını ve özgüven gelişimini altı dolu olarak geliştirmektedir.

FARKLI KÜLTÜRLERLE KAYNAŞMA İMKANI

Yurtdışı lise programları dünya çapında 90 yıllık programlar olup, bir çok farklı ülkeden milyonlarca öğrencinin katıldığı programlardır. Bu sebeple öğrenciler gittikleri ülkelerin kültürlerini tanıma imkanını yakarken aynı zamanda okudukları okullardaki diğer uluslararası öğrencilerinde kültürlerini tanıma imkanına sahip olurlar. Bu sayede hem farklı kültürlerde yaşamayı öğrenmiş, hem de edilen bu arkadaşlıkları bir ömür boyu sürdürerek vizyon sahibi ve networkü geniş bir birey olarak gelişmektedir.

YURT DIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN NELER GEREKLİDİR?

Yurt dışı lise programı da diğer eğitim programlarında olduğu gibi kişiyle birebir yürütülmesi gereken programdır ve öğrenciye özel çalışma yapılmalıdır. Yurtdışında lise eğitimi ve yurt dışında lise değişimi konusunda Ücretsiz Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı programımız yoluyla bilgi alabilir, uzman akademik kadromuzun yardımıyla kendinize en uygun programı seçebilirsiniz. Crown Yurtdışı Eğitim farkıyla yurt dışı lise eğitimi programlarından birini seçen mutlu öğrencilerden biri de siz olabilirsiniz. Lise değişim programlarına yeni bir kültür tanımak isteyen, akademik hedeflerine yurtdışında okumayı eklemiş, İngilizcesini ana dil seviyesine getirmek isteyen ve kendi ayakları üzerinde duran bir birey haline gelmek isteyen tüm lise seviyesindeki öğrenciler programlara başvuru yapabilirler.

YURTDIŞI YAZ OKULU

Çocuklarımıza yabancı dil eğitiminde, pratik yapma amacıyla yaz dönemlerini değerlendirerek yaz okulu programları sunulmaktadır. Bu programların temel amacı; çocuklarımıza yabancı dil öğretmek değil, mevcuttaki dil seviyelerini pratik yaparak ilerletmektir. Aynı zamanda öğrencilerin genel kültürlerini ve vizyonlarını genişletmek, gittikleri ülkenin tarihi ve sanatsal alanlarını ziyaret ederek kültürü tanıma fırsatı da sağlamaktadır. Öğrenciler, yaz okullarında ilk öğretim 4. sınıftan itibaren çok uluslu ortamlarda bulunma fırsatı yakalarlar. Tüm dünyadan öğrenci kabul eden yaz okulları, öğrencilerimize kendi iletişim ağlarını oluşturmaları ve öz güvenlerini kazanmaları için büyük fırsatlar sunar. Bu nedenle, çocuklarınızı birer dünya vatandaşı yapmak bilinciyle, dünyanın birçok yerinde gerçekleştirilen yaz okullarına gitmeleri konusunda teşvik etmeniz onların bilinçli bireyler olmalarında en büyük katkıyı sunacaktır.

İNGİLİZCE YAZ OKULU PROGRAMLARI & AKTİVİTELER

Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa’nın en seçkin okullarında yaz boyunca öğleye kadar ingilizce eğitimi, öğleden sonra hem eğlenebilecekleri hemde öğrenebilecekleri kampüs içi aktiviteleri, hafta sonu tam gün kültür gezileri ile muhteşem bir yaz okulu imkanı sunmaktayız.

Klasik Program, Yoğun Program, Sınava Hazırlık ve Toefl-Ielts Hazırlık

CLASSİC PLUS

Bu program, tam kapsamlı klasik İngilizce eğitimin yanında öğrencilere haftada 6-10 saat arası nitelikli koçlar tarafından uzmanlaşmak istenen spor derslerine göre profesyonel eğitimler vermektedir. Öğrenciler, antrenmanlarda kilit becerilerini nasıl geliştireceklerini öğrenir ve bu becerileri geliştirmeye yönelik uzman eğitmenlerin gözetiminde pratik yaparlar.

AKADEMİK PROGRAMLAR

Akademik programlar, öğrencinin geleceği için en doğru tercihi yapmak amacıyla attığı ilk adımıdır. Öğrencilerin ilgi duydukları ya da daha önce deneme fırsatı bulamadıkları alanlarda deneyimsel eğitim prensibi temel alınarak eğitilmektedir. Programa katılan öğrenciler akademik anlamda en doğru tercihi yapma yolunda oldukça önemli bir adım atmaktadırlar.

Hazırlık kursları sayesinde, öğrenciler tarihten temel bilimlere, sanattan dil bilimlerine kadar pek çok alanda sahip oldukları deneyimleri akademik bilgilerle taçlandırır. Aynı zamanda, dünyanın en güzel şehirlerinde farklı kültürlerden öğrencilerle vakit geçirerek kültürel kazanımlarını da arttırırlar.

Bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az ileri düzeyde ve neredeyse anadil derecesinde İngilizce bilmesi zorunludur. Bu program İngilizce dil dersleri içermemektedir.

AİLELER İÇİN PROGRAMLAR

Aile programlarımızda öğrenciler, genellikle sabahtan öğlene kadar İngilizce eğitimi alır, öğleden sonra ise değişik aktivitelere katılırlar. Aileler ise sabah çocuklarını okula teslim ettikten sonra kendileri için hazırlanan programlara katılır ve akşam çocuğunu okuldan tekrar teslim alırlar. Bu programlara çocuklarıyla birlikte katılmak isteyen aileler yine kendi yaş grupları ile birlikte İngilizce eğitim alma imkanına sahiptirler.

Back To Top
×Close search
Ara
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?