skip to Main Content

Hoş geldiniz

16 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Email: info@senkaturizm.com
Tel:+90 212 327 44 55
Adres: Sinanpaşa Mh. Beşiktaş Cad, Ak Han No: 23 Kat: 1-2, Beşiktaş/İstanbul

Lokasyon

Uçak biletleriOtel çözümleriMüşteri memnuniyetiSenka Turizm GüvencesiyleUÇAK&OTEL

UÇAK REZERVASYONLARI

Yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolları biletlerini temin edebileceğiniz, A sınıfı TURSAB belgeli seyahat acentası Senka Turizm, bugün pek çok seçkin yolcunun vazgeçilmez adresi. Talep ettiğiniz seyahat noktaları için en uygun alternatifleri belirliyoruz ve en ekonomik fiyatı sunuyoruz.

Kısaca özetlemek gerekirse;

Tüm yurtiçi ve yurtdışı havayolları bilet organizasyonu, yolcuya ait özel taleplerin sisteme otomatik kaydı, kurumsal müşterilere özel, acil durum halinde, mesai saatleri dışında da her an ulaşabilecekleri acil destek hattı, en uygun rota ve fiyat alternatifleri ve yazılı ve alternatifli parkur fiyatları

OTEL REZERVASYONLARI

Dünya çapında bir çok otele online rezervasyon yapma imkanı veren sistemler ile hizmet veren Senka Turizm; otellerle özel anlaşmalar gerçekleştirip, promosyonları anlık takip eder, en uygun fiyatları araştırır ve konfirme eder.

Senka’nın tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile seçim yapmak ve ihtiyacınızı karşılamak şimdi çok kolay!

İLETİŞİM FORMU

Back To Top
×Close search
Ara
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?