skip to Main Content

Hoş geldiniz

16 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Email: info@senkaturizm.com
Tel:+90 212 327 44 55
Adres: Sinanpaşa Mh. Beşiktaş Cad, Ak Han No: 23 Kat: 1-2, Beşiktaş/İstanbul

Lokasyon

HakkımızdaMisyon&VizyonNeden Senka Turizm ?BasınReferanslarKURUMSAL
Hakkımızda

12 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

 • Maliyetinizi azaltıyoruz
 • Hizmet kalitesini büyütüyoruz
 • Hava yolları ile şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz.
 • Konaklama için özel anlaşmalar sağlıyoruz.
 • Şirket içerisinde seyahat eden kişileri gruplandırılarak seyahat politikası belirliyoruz. Bu politikaya uygun olarak uçak ve otel seçenekleri sunuyoruz.
 • Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.

Eğitim programlarımızda okulların ve öğrencilerin isteklerini her daim ön planda tutan kurumumuz okullara birbirinden zengin programları ile öğrencilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı sunmaktadır.

Danışmanlarımız Her Zaman Sizinle

Bünyesinde Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı bulunduran, Bahçeşehir ve Uğur Okulları ile anlaşmalı olan Senka turizm seyahat politikanızı oluşturmada sizlere baştan sona destek sunuyor. 7/24 acil durum telefon hattı ile SENKA Turizm danışmanlarına dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizi aile bireyi gibi ağırlarken, bütünlük ve kalite açısından
sunduğumuz her hizmette ekibimiz ile değer katan, kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile sürekli iletişimde olan, sizlere yenilikçi, yaratıcı ve ilgi çekici hizmetler sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğumuz müşterilere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yaratıcı ve kaliteli hizmet sunarak unutulmaz deneyimler yaşatan, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda en iyi seyahat ve etkinlik yönetim şirketi olarak anılarak sizlerin görüşlerinde kaliteli bir firma olarak yer almak.

Neden Senka Turizm
 • 12. yılını dolduran Senka Turizm tüm turizm ihtiyaçlarınıza hızlıca hizmet vermektedir.
 • Fiyat politikaları müşteri memnuniyetini diri tutacak kıvamdadır
 •  Teknolojik altyapımız ve buna bağlı crm geliştirmelerimizle değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli işlem hissi sağlıyoruz
 • Başarıyla yönetilen kurumsal seyahat organizasyonlarının, müşterilerimizin iş sonuçlarına büyük katkısı olduğuna inanıyoruz.
 • Her bir projeyi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda planlıyor, sunduğumuz proje bazlı, özgün çözümlerle farkımızı ortaya koyuyoruz.
 • Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir ve Uğur Okulları’nın eğitim ve gezi programlarını anlaşmalı şekilde yıllardır sürdürüyoruz

Senka Turizm ile Hayallerini Gerçekleştir

Misafirlerimiz için tasarladığımız, keyif veren, eğlendiren ve ilham verici turlar artık bir yaşam stili.Senka Turizm ile seyahat ettiğiniz zaman, gittiğiniz bölgedeki ülkelerin kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını Senka Turizm’e özgü bir stil içinde, özenle hazırlanmış programla deneyimliyorsunuz.

Otel Seçimlerimiz

Senka Turizm için seyahatlerde seçilen oteller en önemli konularda biridir. Her gezi için seyahat amacına göre seçimler yapıyor, bu seçimleri yaparken otelin merkezi konumda olmasına ve servis kalitesinin, otelin kendi yıldızı standardında olmasına özen gösteriyoruz.

Hava Yolu Seçimlerimiz

Seyahatlerimizde, her destinasyon için ideal hava yolu seçimi yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrulutusunda en uygun hava yolu firması ve uygun tercihlerde seçimler yapmaktayız.

Farkı Yakalamaya Hazır Mıyız ?

Senka Turizm seyahatlerinizde detayları asla şansa bırakmaz. Gidilecek yerlerin araştırması önceden yapılırak bölge hakkında bilgi, hava koşulları, giyim, alışveriş vs. gibi bilgiler seyahate gitmeden önce siz değerli Senka Turizm dostlarımıza aktarılır.

SENKA Tur Liderleri

Tur liderlerimizi, hemen her destinasyonu bilen, alanındaki en profesyonel kişilerin arasında titizlikle seçiyoruz. Senka Tur  Liderleri’nin her biri, işini zevkle yapan, yaparken eğlenen, yeni insanlara tanışmaktan, misafirlerimizin arasında moderatörlük yapmaktan ve onlarla birlikte olmaktan zevk alan, bilgi ve tecrübelerini aktarmak ve paylaşmaktan mutlu olan bir profesyoneldir.

SAĞLIK PROBLEMLERİ VE SİGORTA KULLANIMI HAKKINDA

Organizasyona veya Geziye iştirak eden öğrencinin herhangi bir sağlık sorununun da, Sorumlu öğretmen, Veli ve Okul Müdürü ile ivedilikle iletişime geçerek, en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşuna ulaşması sağlanacak, sağlık sorununun giderilmesinde gereken ihtiyaçlar, müdahaleler ve sevk için veli bilgilendirilerek (sigorta poliçe kapsamı içinde) ivedilikle yerine getirilmesi sağlanacaktır.

İPTAL/İADE SÜRECİ

Aksi başka şartlarla belirtilmediği sürece 30 günden önce yapılan iptallerde zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, kısmi şekilde iade söz konusudur. Tur başlangıcından 30 gün veya 30 günün altındaki sürelerde ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, kısmi iade söz konusudur.

SİGORTA, VİZE İŞLEMLERİ VE ÇEVİRİ İŞLEMLERİ İÇİN İADE

Ret edilen vize başvuruları ve/veya Katılımcı tarafından yerine getirilmeyen görevlerden ötürü, vize alınamaması durumunda başvuru sahibi sorumludur ve sigorta ile vize için alınan ödemeler için iade yapılamamaktadır.

Basında Biz

Güncellenmektedir

Referanslarımız
Back To Top
×Close search
Ara
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?