skip to Main Content

Hoş geldiniz

16 yıldır müşterileri aile bireyi gibi ağırlayan Senka Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, global hizmet sunmaktayız. Size özel konsept programlarla dilerseniz gezilerinizi dilerseniz eğitim programlarınızı titizlikle hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Email: info@senkaturizm.com
Tel:+90 212 327 44 55
Adres: Sinanpaşa Mh. Beşiktaş Cad, Ak Han No: 23 Kat: 1-2, Beşiktaş/İstanbul

Lokasyon

Senka TurizmKurumsal Çözümlerde Sizlere Yardımcı OluyorKURUMSAL SEYAHATLER

KURUMSAL SEYAHATLER

Senka Turizm, şirket ve kurumların seyahat ve organizasyonlarını yönetip, maliyet ve kolay seyahat yönetimi imkanları tanıyan Türkiye’nin en güvenilir turizm firmalarından biridir.

12 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan şirketimiz profesyonel kadrosu ile firmaların kurumsal iş seyahatleri, fuar katılımları,  motivasyon gezileri gibi seyahat organizasyonlarında destinasyon seçiminden, mekan seçimine kadar farklı ve yenilikçi alternatifleri müşterilerine sunmaktadır. Kurumsal seyahat’in ana başlıklarınu sıralayacak olursak; yurt içi ve yurt dışı olmak üzere; uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama hizmeti, VIP transfer hizmeti ile vize ve seyahat-sağlık sigortası konularında hizmet vermekteyiz.

  • Kaliteli satın alma
  • Doğru ve hızlı raporlama
  • Güvenilir muhasebe işlemleri
  • Hizmet kalitesi
  • Kurumsal Turizm Teknolojik Yatırımları

Bu işlemlerin yerine getirilmesi için uzman kadromuz hem mesleki anlamda hem de teknik anlamda, firmanız çıkarları doğrultusunda çözüm önerileri yaratmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Back To Top
×Close search
Ara
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?